ДОСТАВКА І ОПЛАТА

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ Діє за умови замовлення на суму від 800 грн.:

•  безкоштовна доставка по Києву та Україні до складу компанії-перевізника (за умови 100% передоплати).

ВАЖЛИВО! Безкоштовна доставка діє, якщо в цю суму (800 грн.) входять неакційні товари, акційні товари із розділу Знижки, Сети, Разом дешевше або Промонабори. Якщо до суми замовлення від 800 гривень входить товар Black Price, або продукція зі знижкою більше 15%, доставка товару здійснюється за рахунок покупця.

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ

Доставка товарів на Чорну п'ятницю тільки платна Новою Поштою. Відправлення товарів Новою поштою, незалежно від суми замовлення, здійснюється за рахунок покупця.

Щоб уникнути помилок і непорозумінь, кожне замовлення відправляється окремою посилкою.

У рідкісних випадках, якщо всі замовлення клієнта збирає один і той же менеджер - вони можуть бути відправлені разом, але вони не сумуються і доставку оплачує клієнт.

Виняток становлять два і більше замовлення, кожен з яких на суму від 800 грн.

Натуральна косметика зберігається на складі "Нової пошти" 5 днів, після чого відправляється назад. Велике прохання забирати посилки вчасно.

Якщо з якоїсь причини Ви не забрали свою посилку - HELEN YANKO не несе за це відповідальності. Ми можемо відправити її повторно за умови, що Ви оплатите доставку в обидва напрями за тарифами "Нової пошти". Якщо Ви не бажаєте оплачувати доставку, ми повернемо суму замовлення на карту Приватбанку, вирахувавши суму, витрачену на доставку.

САМОВИВІЗ Замовлення можна забрати в офісі з 10:00 до 18:00 з Пн. по Пт., в суботу за домовленістю  за адресою м.Київ, пров. Магнітогорський 1 ( біля ТРЦ "Проспект") Неділя вихідний.

Акційні товари без передоплати не бронюються.

СПОСОБИ І ЧАС ОПЛАТИ:

1. Оплатити замовлення Ви можете відразу на сайті HELEN YANKO будь-якою банківською карткою. Необхідно натиснути на слово "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ" після того, як Ви вибрали товар, заповнили обов'язкові дані й оформили замовлення. Оплата здійснюється будь-якою кредитною карткою через систему LIQPAY.

2. Оплатити замовлення можна переказом коштів на картку ФОП Коваль О.І.  4246 0010 3014 1612

3.  Якщо замовлення не оплачено протягом 2 днів, воно буде відмінено.

4.  Акційні товари оплачуються відразу або протягом доби.

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

Замовлення відправляються протягом 1-5 робочих днів з моменту оплати. Якщо відправлення здійснюється кур'єром або "Новою поштою", то, як правило, замовлення буде доставлене протягом 24 годин (в окремих випадках - через 48 годин). Доставлений вантаж зберігається в офісі компанії-перевізника, одержувач може забрати його в будь-який зручний час протягом 5-ти днів. Список міст та адреси, де знаходяться представництва "Нової пошти".

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА по всьому світу

Товар у країни СНД та по всьому світу відправляється Укрпоштою. Вартість доставки від 800 гривень* (24 у.о.). Термін доставки приблизно 10-15 днів.

* Точну суму за доставку буде відомо після того, як посилка буде зважена при відправленні. На сайті вказана базова вартість, і буде коригуватися за фактом відправлення. Також, якщо посилка більше 2-х кілограм, то вона відправляється двома посилками.

ВАЖЛИВО! З країнами СНД ми працюємо тільки за умови 100% передоплати + вартість доставки. Оплатити замовлення Ви можете на сайті HELEN YANKO своєю кредитною карткою. Необхідно натиснути на слово "СПЛАТИТИ" після того, як Ви вибрали товар та оформили замовлення. Оплата здійснюється будь-якою кредитною карткою через систему Приватбанку та LIQPAY. Якщо Ви не можете здійснити оплату через сайт, напишіть нам, і ми надішлемо реквізити для оплати. Для переказу коштів можна використовувати системи "Приватмані", "Бліц" (Ощадбанк Росії), Вестерн. Якщо оплата не надходить протягом 2 днів, замовлення відміняється.